Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Наш центр дитячої та юнацької творчості поновив свою роботу. Формат занять дистанційний, але ми раді бачити наших вихованців на заняттях!!!!

Сьогодні День спонтанного прояву доброти❤️!
Все у наших руках
Зробімо цей світ добрішим!

День єднання - зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.
Учні наших гуртків теж активно прийняли участь у заходах присвячених цьому дню. Виконали гімн і підняли наш синьо-жовтий стяг!

Цілий тиждень вихованці гуртка "Розумники" навчалися: виконували вправи з кубиком Блума, ознайомилися з цифрою 1, вміло інсценізували казку «Лисичка і Журавель», складали з лего меблі власної кімнати, вибирали малюнки з меблями на тему «Моя оселя».
Керівник гуртка - Оксана Ткаченко.

Минули новорічні свята,але вже зовсім скоро День Святого Валентина, вихованці гуртка"Умілі руки" підготували подаруночки до цього свята.
Керівник гуртка - Наталія Красножон.

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості "Надія" з великим задоволенням долучилися до благодійної акції "Миколай про тебе не забуде". Всі зібрані іграшки сьогодні передано до Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради, який і є ініціатором проведення заходу. Сподіваємось, що подарунки від гуртківців сворять святковий настрій напередодні Новорічних свят в кожній родині, де проживають дітки вразливих категорій.

Кожна дитина з нетерпінням чекає свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості дітей асоціюється новорічне свято.
Вихованці гуртка «Умілі руки» із задоволенням створили новорічну красуню.
Керівник гуртка – Наталія Красножон

Вітаємо Родіну Анастасію, вихованку вокального гуртка "СЕРПАНОК", з перемогою у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі мистецтв "В обіймах часу".
Бажаємо нових досягнень та перемог!

На сьогоднішньому занятті вихованці гуртка "Розумники" та "Маленькі розумники" повторили назви домашніх тварин та подивилися відео. Зліпили із пластиліну качечку.
Керівники - Старцева С.І. та Ткаченко О.П.

Колаж "Емоції" вихованців гуртка "Юний фотоаматор" Березанського ЦДЮТ "Надія", що працює на базі Березанського НВК та ЗОШ#1, Андрія Шостака, Аліни Глови, Діани Дробот, Єви Волошиної.
Керівник гуртка - Ірина Лобач

Шановні освітяни!
Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.
Щиросердно бажаємо вам, дорогі вчителі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!
З повагою, Березанський центр дитячої та юнацької творчості "Надія"

Привітання працівників з Днем працівників освіти

30 вересня 2021 о 07:26 | Красножон Н. О. | немає коментарів

Гурток" Фантазія" Березанський ЦДЮТ "Надія" розпочав свою роботу.
Збір природного матеріалу.
Керівник гуртка-Наталия Шевель

20 вересня 2021 о 06:39 | Красножон Н. О. | немає коментарів

Кожен із нас,де б він не бував завжди може робити добрі справи. Адже саме вони красять нас людей.
10 травня 2019 в Березанському краєзнавчому музеї,відбулося "Добре діло" - одне із завдань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Скіл" "Джура".
Для виконання завдання "Добре діло" молоді козаки рою "Характерники" ЦДЮТ "Надія",на чолі з керівником рою Заброцьким Р.І.,обрали співпрацю з відділом культури та туризму виконавчого комітету Березанської міської ради, а саме з Березанської краєзнавчим музеєм подарувавши новий макет (чучало) косулі,яку на замовлення зробив майстер Мармус Ярослав з м. Чортків Тернопільської області.
Сьогодні Україна,наша мати,потрапила в біду,переживає тяжкі часи,кровоточить рана на сході країни,гинуть її сини...Чи можемо ми залишатися осторонь? Ні!Кожен із нас повинен зробити все від нас залежне підтримати тих,хто цього потребує. То ж "Характерники" не залишаються осторонь чужої біди. Рій виготовив і подарував в музей,інформаційні рамки,загиблих воїнів в зоні АТО:Братка Олега та Бобка Олександра.
Всі кошти вихованці збирали самостійно: під час ярмарки солодкої випічки в ЗОШ І-ІІІ ступенів ✓2 та збору мукалатури.
Працюючи над конкурсом "Добре діло",команда "Характерники"зрозуміла,що лише стремління до сяйва,високих ідеалів добра,прагнення допомогти людям,бути їм потрібним,робить людину значною. А також потрібно пам'ятати і шанувати воїнів АТО,які загинули та віддають своє життя на сході. Бути патріотом своєї землі.
В.о. директора ЦДЮТ "Надія" Красножон Н.О.

Відповідно до плану роботи КЗКОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини на 2018-2019 н р." відповідно до умов проведення обласного Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" та з метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях космосу,підвищенні знань у галузі природничих та гуманітарних наук 3 лютого на базі Березанського ЦДЮТ "Надія" було проведено міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" та відібрано кращі роботи для участі у ІІ етапі даного конкурсу, який відбудеться на базі КЗ КОР ЦТДЮК.
"Космісний кораблик і прибульці" автор Реготун Євген Юрійович, керівник Карпляк Людмила Іванівна
"Космічний простір" автор Мироненко Надія Олександрівна керівник Шевель Наталія Сергіївна
"Космічне море" автор Рекеда Марія Олегівна, керівник Карпляк Людмила Іванівна
"Шлях в квітучу Україну" автор Охріменко Богдан Сергійович, керівник Бугаєнко Тетяна Володимирівна